Služby

VAŠE PREDSTAVY + NAŠE SLUŽBY = UNIKÁTNE VIDEO

Čo by ste chceli prezentovať? Komu by ste to chceli prezentovať?

Stačí, ak poznáte odpoveď na tieto dve otázky – s ostatným vám pomôžeme! Produkujeme rôzne audiovizuálne záznamy – od hudobných videoklipov pre interpretov cez promovideá pre firmy až po filmy pre široké publikum. V uEnvision Sudio sa požiadavky klientov stávajú prirodzenou súčasťou celého kreatívneho procesu s maximálnym dôrazom na účelkonečný výsledok.

Firemné video

Námet a scenár

Kde bolo, tam bolo…

…aj váš projekt určite začína príbehom. Porozprávajte nám ho! V uEnvision Studio pre vás

  • vymyslíme pútavý námet s originálnym obsahom
  • napíšeme skvelý scenár
  • naplánujeme produkciurozpočet.

Toto je najdôležitejšia fáza celého tvorivého procesu, ktorá vám môže ušetriť veľa času, energie a financií. Veď nenadarmo sa hovorí: dvakrát meraj a raz strihaj!

Produkcia

Svetlá, kamera, klapka…

…točíme! Pre produkciu – inými slovami natáčanie – zabezpečíme potrebnú techniku, ako je kamera, zvuk, osvetlenie či grip, zostavíme kompletný štáb vrátane hercov, komparzu a produkčného tímu a vyberieme vhodnú lokáciu a rekvizity.

Toto je tá najvzrušujúcejšia fáza, kedy sa vaše sny, predstavyinšpirácia menia na realitu. Pomôžeme vám spracovať i náročné témy – k novým výzvam pristupujeme vždy uvážene a s rešpektom.   

Postprodukcia

Pohodlne sa usaďte…

…opona sa začína dvíhať! V uEnvision Studio pre vás dokonale spracujeme surový materiál:

  • zabezpečíme strih,
  • upravíme farby
  • vyladíme zvuk

Pri finalizácii používame aplikácie od Adobe so širokospektrálnymi nástrojmi pre úpravy zvuku a farieb, titulkovanie, grafiku, animácie a strih. Pretože celý proces tvorby je veľmi subjektívny, riadime sa požiadavkami, cieľmi i pocitmi našich klientov.

Prenájom filmovej techniky a štúdia

Ponúkame filmovú techniku pre projekty s nízkym i vysokým rozpočtom. Rozumieme potrebám našich klientov a čo nemáme my, dokážeme zabezpečiť.

Kamera SONY FX6, optiky Samyang Xeen CF, záznam Atomos Shogun 7, vozíky Panther Classic, Panther Twister, dron DJI Air 2S.

Rôzne technické doplnky a príslušenstvo.

Od jedného dňa až do niekoľko týždňov.

Točenie na zelenú plochu, rozhovory, kurzy, fotenie…

Áno. K dispozícii je technik, resp. tím, ktorý zabezpečí správne nastavenie, inštaláciu, vyzdvihnutie a odovzdanie zariadenia.

Áno. Zastrešíme celú postprodukciu: úpravu farieb a zvuku, grafický design, 2D animácie a strih.

Áno. Filmové štúdio uEnvision Studio s.r.o. je hrdým členom celosvetovej organizácie BNI, prostredníctvom ktorej spolupracuje s podnikateľmi a video tvorcami po celom svete.

Prehrať video

Nahrávacie štúdio

Prenájom štúdia je vždy tou správnou voľbou, ak hľadáte príjemnú atmosféru na tvorbu. Uvarte si kávu alebo čaj a venujte sa vašim nápadom v ničím nerušenom, útulnom prostredí. Naše štúdio s rozlohou 45 m2 sa nachádza na najvyššom poschodí administratívnej budovy na ulici Svornosti č. 43 v Bratislave. Obrovskou výhodou je vždy dostupné, bezplatné parkovanie, ako aj nákupné centrum a reštaurácia do 1 minúty jazdy autom. Do štúdia si môžete priniesť vlastnú techniku alebo si prenajať naše vybavenie

Cena: 40 € / hod.; 400 € / deň (12 hod.)

*cena nezahŕňa obsluhu techniky

 

SONY FX6

Full-frame filmová kamera, ktorá zaznamenáva vo vynikajúcej kvalite až 4K 120p, je vhodná do prostredia so slabým osvetlením až 409 600 ISO a má široký dynamický rozsah.

Cena: 150 € / deň

*v cene: statív, ruksak, 3 x baterka, SDI káble, 160 GB CFexpress karta

Samyang Xeen CF

Špičkové objektívy z uhlíkových vlákien so skvelou svietivosťou T1.5. Objektív dosahuje nádherný umelecký nádych s úžasným bokehom, ktorý sa prejaví v out-of-focus záberoch a nočných scenériách. Ohnisková vzdialenosť: 24, 50 a 85 mm.

Cena: 100 € / deň (set); 50 € / deň (1 ks)

Atomos Shogun 7

Monitor/rekordér/live switcher, ktorý ponúka 4K RAW nahrávanie (4K /60p a 2K /240p). Atomos Shogun 7 má zároveň k dispozícii HDMI, SDI, XLR vstupy a výstupy.

Cena: 50 € / deň

*v cene: accessory kit (2 x baterka, slnečná clona, popruhy, káble atď.), 2 x 1TB disk 1 x 120 GB disk, 10-pin XLR kábel, statív

DJI Air 2S

Dron má 1″ CMOS senzor a vyhotovuje 20 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 5,4K 30 fps alebo 4K 60 fps. Na jedno nabitie vydrží vo vzduchu až 31 minút. Má detekciu  prekážok a zábery prenáša až na vzdialenosť 12 km.

Cena: 50 € / deň

*v cene: Fly More Combo (3 x baterka, ND filtre atď.) 2 x 256 GB micro SD, USB adaptér

Kontakt

uEnvision Studio

Sledujte nás

Sociálne siete