Často kladené otázky

FAQ

Cena promovidea vždy závisí od požiadaviek a náročnosti projektu. Rozpočet za najjednoduchšie video sa pohybuje od 500,00 € do 1 000,00 €.

Najväčšou výhodou zelenej plochy je flexibilita spracovania surového materiálu pri postprodukcii. Ak chcete mať v pozadí napr. virtuálne štúdio, animácie či grafiku, je zelená plocha správnou voľbou.

Ak máte záujem o natočenie akcií, ako sú svadby či stužkové, radi vám odporučíme šikovných kameramanov, s ktorými aktívne spolupracujeme. My sa zameriavame na firemné podujatia, webináre alebo školenia, z ktorých vieme vyhotoviť celý záznam i promovideo.

Pri točení na zelenú plochu nechajte, prosím, doma oblečenie, ktoré obsahuje zelenú farbu. Vhodné nie sú ani tenké prúžky alebo čisto biele košele. Ak ide o propagáciu vašej značky, zvážte použitie oblečenia s logom iných spoločností.

Čas potrebný na realizáciu vždy závisí od náročnosti projektu. Aj najjednoduchšie snímky si vyžadujú minimálne 1 deň na prípravu, 1 deň na natáčanie a 1 deň na postprodukciu. Priemerná doba dodania je od 1 do 2 týždňov.

Áno, ak ide o jednoduché zmeny alebo reklamáciu. Rozsiahle a komplexné zmeny, ktoré menia predošlý dohodnutý scenár, považujeme za novú objednávku.

Čo hovoria čísla

%
záujemcov si kúpi výrobok po pozretí videa
0 %
ľudí si pamätá video ktoré videli za posledný mesiac
0 %
viac obsahu videa si zapamätá divák oproti písanému textu

uEnvision Studio

Sledujte nás

Sociálne siete